Diskuse na téma Svatební oznámení

30. 09. 2022 | Prosím o radu

Ahoj všem, kde jste si prosím nechávali dělat svatební oznámení? Začaly jsme to teď řešit a tak nějak nemůžu nikde narazit na to co jsem si představovala, takže budu ráda za tipy, díky moc :)

Šárka T. 30.10.2022

A na co jste si to oznámení nechali natisknout? Mně se moc líbí že to dělají i na dřevo, to mi přijde fakt originální :-)

Kristýna 18.10.2022

Podívejte se na https://svatbomilka.cz/ můžu je opravdu doporučit. Měli jsme od nich oznámení a jmenovky, menu atd. a všechno nám udělali rychle a přesně tak, jak jsme chtěli. Podle mě mají moc hezký a moderní designy plus si můžete vybrat ze spousty materiálů na který to chcete ;-)

Tana Kristýna 21.10.2022

Moc se mi líbí co tam mají, hlavně ten design obecně mají parádní, přesně něco takovýho jsem hledala, díky :)

Kristýna Kristýna 26.10.2022

Tak jsem ráda že jsem dobře poradila, nám se právě taky líbilo že je to moderní a má to styl :-)

AndreaK Kristýna 27.10.2022

Koukám že se dá vyrobit si u nich i vlastní návrh, to je skvělý protože já jsem hrozně vybíravá a na všem si vždycky něco najdu takže si to konečně můžu udělat přesně tak jak chci :-)

Kristýna Kristýna 29.10.2022

No vidíš :-) mají to fakt dobře vymyšlený, je vidět že opravdu myslí na všechno :-)

Klára 16.10.2022

Připojím se, taky vybírám a chtěla bych něco originálního a vkusnýho tak budu ráda za vaše zkušenosti :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vám přinese příležitost k introspekci a sebereflexi. Zkuste zpomalit a zamyslet se nad dosavadními úspěchy i neúspěchy. Je vhodný čas pro plánování budoucích kroků.V práci byste se měli zaměřit na nedořešené úkoly a projekty. Je p... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
11 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat